листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објава на чувствителна информација


objava 001.jpg

Објавено на: 28.01.2020 14:41:17
Документ БР.: DOC_10191-15/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации