листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување вонредна седница на собрание на акционерите на Централна кооперативна банка АД Скопје


Јавен повик за свикување вонредна седница на собрание на акционери на ЦКБ АД Скопје.pdf

Објавено на: 29.01.2020 09:00:41
Документ БР.: DOC_10109-3/2020
Урнек: Јавен повик за собрание