листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за повторно именување на член на Надзорен одбор на ЦКБ АД Скопје


Предлог одлука за повторно именување член на Надзорен одбор на ЦКБ АД Скопје.pdf

Објавено на: 29.01.2020 09:00:41
Документ БР.: DOC_13285-4/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери