листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Записник од Годишно собрание на акционери на Централна кооперативна банка АД Скопје


Записник од годишно собрание на акционери на ЦКБ АД Скопје.pdf

Објавено на: 29.01.2020 09:51:24
Документ БР.: DOC_13285-5/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери