листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Измени во органи на управување


Известување согласно член 33 од Правилата за котација_29 01 2020.docx

Објавено на: 29.01.2020 15:49:20
Документ БР.: DOC_12285-2/2020
Урнек: Измени во органи на управување