листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01-31.12.2019 година

НЛБ Банка АД Скопје


Неревидирани финансиски извештаи - НЛБ Банка АД Скопје - 31.12.2019.xls

Објавено на: 31.01.2020 09:52:14
Документ БР.: DOC_26445-2/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.