листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01.-31.12.2019 година


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-31.12.2019.pdf

Објавено на: 31.01.2020 09:54:24
Документ БР.: DOC_10191-19/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации