листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


1. Јавен Повик.pdf

Објавено на: 03.02.2020 14:18:32
Документ БР.: DOC_10109-5/2020
Урнек: Јавен повик за собрание