листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Izvestuvanje za promena vo sopstvenosta


извештај за промена на сопственост на акционер.docx

Објавено на: 03.02.2020 14:18:54
Документ БР.: DOC_10191-22/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации