листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај ГЕРАС ЦУНЕВ ТРГОВИЈА АД


Trgovina Izvestaj.pdf

Објавено на: 18.03.2020 14:10:18
Документ БР.: DOC_10191-200/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации