листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12. ГЕРАС ЦУНЕВ КОНФЕКЦИЈА АД


KONFEKCIJA.xlsx

Објавено на: 18.03.2020 14:10:18
Документ БР.: DOC_26445-94/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.