листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до акционерите на банката- 44 седница на Собрание на акционери


Соопштение за акционери_20.03.2020 .pdf

Објавено на: 20.03.2020 14:11:54
Документ БР.: DOC_10191-206/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации