листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финасиски извештаи 01.01.- 31.12.2019


31.12.2019 Месечни известувања- 2019.xls

Објавено на: 24.03.2020 14:10:45
Документ БР.: DOC_26445-101/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.