листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИ НА КОНСОЛИДИРАНИТЕ НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ РЕЗУЛТАТАИ ЗА ПЕРИОД 01.01.-31.03.2020


Образложение 01.01-31.03.2020 консолидиран.doc

Објавено на: 18.05.2020 15:19:04
Документ БР.: DOC_10191-399/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации