листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за избор на членови на ОД


9.Предлог Одлука за избор на членови на Одбор на директори.pdf

Објавено на: 19.05.2020 14:10:16
Документ БР.: DOC_13285-84/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери