листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери оджано на 24.06.2020 година 


odluki od sobranie.pdf

Објавено на: 24.06.2020 14:56:03
Документ БР.: DOC_12283-67/2020
Урнек: Други одлуки од собрание