листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Финансиски план за ЗК Пелагонија ад Битола за 2020 година 


plan ZK Pelagonija 2019-2020 . (3).doc

Објавено на: 29.06.2020 14:28:53
Документ БР.: DOC_10191-442/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации