листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката Годишно Собрание на Акционери на Друштвото на 29.06.2020


4. Одлука за распределување на добивката за 2019 година.pdf

Објавено на: 29.06.2020 15:18:52
Документ БР.: DOC_12287-31/2020
Урнек: Распределба на добивка