листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнати резултати за 01.01. - 30.06.2020 за ЛИБЕРТИ АД Скопје


Образложение за постигнати резултати за 01.01.-30.06.2020 Либерти.doc

Објавено на: 24.07.2020 14:10:03
Документ БР.: DOC_10191-471/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации