листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори


лице за контакт со инвеститори.docx

Објавено на: 24.07.2020 15:00:03
Документ БР.: DOC_10191-472/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации