листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

                                           Согласно Глава 6 од Правилникот за котација ги објавуваме следниве финансиски извештаи

                                             - Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (14) (2) (3).xls

Објавено на: 28.07.2020 14:10:46
Документ БР.: DOC_26441-5/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.