листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Pocituvani, Ad Oranzerii Vi dostavuva Revidiran finansiski izvestaj za 2019 godina zaedno so Godisniot izvestaj za rabota za 2019 godina


Revizorski 2019.pdf
Godisno izvestuvanje za 2019.pdf

Објавено на: 28.07.2020 15:14:59
Документ БР.: DOC_12304-90/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи