листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи на Технокомерц АД-Скопје за период 01.01.-30.06.2020 год.


6 месечно известување 2020 год..xls

Објавено на: 28.07.2020 15:15:01
Документ БР.: DOC_26441-6/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.