листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери


Javen povik FZC.doc

Објавено на: 01.09.2020 08:50:36
Документ БР.: DOC_10109-124/2020
Урнек: Јавен повик за собрание