листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

JAVEN POVIK ZA BERZA


JAVEN POVIK ZA BERZA.pdf

Објавено на: 01.09.2020 09:50:15
Документ БР.: DOC_10109-125/2020
Урнек: Јавен повик за собрание