листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

PREDLOG ODLUKI ZA SOBRANIE


PREDLOG ODLUKI ZA SOBRANIE.pdf

Објавено на: 01.09.2020 09:50:19
Документ БР.: DOC_13285-160/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери