листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

karbo nova 01-06/20


Образложение Сеи Нет 01-06-2020.docx

Објавено на: 01.09.2020 14:10:41
Документ БР.: DOC_10191-591/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации