листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик  за свикување на годишно собрание


Odluka za svikuvanja na godisno sobranie.pdf

Објавено на: 01.09.2020 15:38:24
Документ БР.: DOC_10109-126/2020
Урнек: Јавен повик за собрание