листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Годишен известај за 2019 година ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ


Godisen izvestaj 2019 godina.pdf

Објавено на: 01.09.2020 15:38:32
Документ БР.: DOC_13285-162/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери