листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


Predlog odluki 2020.doc

Објавено на: 02.09.2020 09:26:12
Документ БР.: DOC_13285-163/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери