листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


FZC_2019_FS_FINAL_mk-sken.pdf
Godisen izvestaj 2019 za rabotenje.pdf

Објавено на: 02.09.2020 09:44:27
Документ БР.: DOC_12304-94/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи