листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Nacrt revidirani FI 2019 godina Tikves


Nacrt revidirani FI 2019 godina Tikves.pdf

Објавено на: 03.09.2020 14:14:12
Документ БР.: DOC_13285-165/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери