листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

GODISNO SOBRANIE 01.10.2020 MATERIJALI


GODISNO SOBRANIE 01.10.2020 MATERIJALI.pdf

Објавено на: 04.09.2020 08:58:01
Документ БР.: DOC_13285-166/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери