листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Годишен извештај за 2019 година


Godisen izvestaj - Tikves.pdf

Објавено на: 04.09.2020 09:55:22
Документ БР.: DOC_13285-167/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери