листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за вонредно Собрание


Povik_sobranie_06_10_2020.doc

Објавено на: 04.09.2020 08:57:04
Документ БР.: DOC_10109-127/2020
Урнек: Јавен повик за собрание