листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание 06.10.2020 год.


Predlog_odluki_Sobranie_06.10.2020.docx

Објавено на: 04.09.2020 14:05:25
Документ БР.: DOC_13285-169/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери