листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ,ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.-30.06.2020-КОРЕКЦИЈА


ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01-30.06.2020.xlsx

Објавено на: 10.09.2020 14:24:36
Документ БР.: DOC_26441-123/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.