листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ 01.01.-30.06.2020-КОРЕКЦИЈА


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ- 30.06.2020 -КОРЕКЦИЈА.docx

Објавено на: 10.09.2020 14:24:45
Документ БР.: DOC_10191-593/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации