листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

 Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:


T.4 Пекабеско ад 2019 Консолидиран Ревизорски извештај.pdf
T.4 Пекабеско ад 2019 Ревизорски извештај.pdf

Објавено на: 11.09.2020 09:56:29
Документ БР.: DOC_12304-95/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи