листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп на сопствени акции


Известување за извршен откуп на сопствени акции.docx

Објавено на: 05.02.2021 15:00:05
Документ БР.: DOC_12291-0/2021
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции