листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Назначување на лице за контакт со инвеститори


контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 10.02.2021 14:17:48
Документ БР.: DOC_10191-121/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации