листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                                     Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме 

                                                     -Образложение за финансиски извештаи за 2020 година


Образложение на неревидирани финансиски извештаи за 2020г.-converted (1)-converted.pdf

Објавено на: 16.02.2021 14:48:18
Документ БР.: DOC_10191-128/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации