листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Obrazlozenie kon finansiski izvestai


образложение кон финансиските извештаи 01.01-31.12.2020.docx

Објавено на: 23.02.2021 14:10:35
Документ БР.: DOC_10191-143/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации