листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон постигнати консолидирани резултати за 2020 година


Образложение кон постигнати консолидирани резултати за 2020 година.docx

Објавено на: 01.04.2021 14:10:08
Документ БР.: DOC_10191-309/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации