листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените финасиски резултати на УНИ Банка АД Скопје за период 01.01 -31.03.2021г.


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01 01-31.03 2021.docx

Објавено на: 29.04.2021 15:44:29
Документ БР.: DOC_10191-418/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации