листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки Собрание 28.05.21


Одлуки Собрание 28.05.21.pdf

Објавено на: 01.06.2021 14:10:31
Документ БР.: DOC_12283-89/2021
Урнек: Други одлуки од собрание