листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Конечни ревидирани консолидирани ФИ на ВВ Тиквеш за 2020 година


Конечни ревидирани консолидирани ФИ на ВВ Тиквеш за 2020 година.pdf

Објавено на: 01.06.2021 15:29:48
Документ БР.: DOC_12304-78/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи