листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишни извештаи за работа на друштвото Силекс АД за 2019 и 2020 година 


Godisen izvestaj za rabota na drustvoto SIleks AD za 2019 i 2020.pdf

Објавено на: 10.06.2021 09:40:07
Документ БР.: DOC_10191-471/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации