листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери


Odluki-sobranie.pdf

Објавено на: 09.07.2021 14:10:09
Документ БР.: DOC_12283-116/2021
Урнек: Други одлуки од собрание