листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Образложение на неревидирани финансиски извештаи

 

 

 

 

 

 


Obrazlozenie za berza 01.01-30.06.2021.pdf

Објавено на: 14.07.2021 15:22:09
Документ БР.: DOC_10191-497/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации